Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiai Vrublevskių bibliotekoje

2022-04-25

2022 metais Lietuvos nacionalinės  bibliotekų savaitės, vyksiančios balandžio 23 – 29 dienomis, metu Vrublevskių bibliotekoje vyks renginiai, kuriuose kviečiame dalyvauti bibliotekos lankytojus ir darbuotojus.

Balandžio 27 d. kviečiame į ekskursija po naujausią bibliotekos parodą „Nuo akmens iki kodekso. Įvairenybės iš knygos istorijų“ su parodos autore Agne Zemkajute, registracija el. paštu: agne.zemkajute@mab.lt

Socialiniuose tinkluose vyks kryžiažodžio „Iš Vrublevskių bibliotekos gyvenimo“ konkursas prizui laimėti.

Balandžio 29 d. penktadienį nuo 10 iki 14 val. vyks Knygų dovanų mugė „Paimk knygą – paremk Ukrainą“. Net 18 įstaigų – atminties institucijos, didelės ir mažos leidyklos – jungiasi prie šios akcijos ir dovanoja daugiau nei penkis šimtus įvairaus žanro ir turinio knygų.

Kviečiame aktyviai dalyvauti: ateiti į Vrublevskių biblioteką, išsirinkti sau patinkančius leidinius ir ta proga paaukoti Ukrainą remiančiam fondui „Stiprūs kartu“.

Kviečiame apžiūrėti Bibliotekoje eksponuojamas parodas:

  • T. Vrublevskio skaitykloje eksponuojamą parodą „Sarbievijaus epigramų knygai – 400“,
  • renginių salėje Vitalio Vošterio fotografijų parodą „Po Dangum“,
  • prie Bendros skaityklos eksponuojamą Vilijos Arlauskaitės fotografijų parodą „Šiuolaikinis vyro portretas“,
  • Bibliografijos leidinių skaitykloje nuolat atnaujinamą knygų ekspoziciją „Слава Україні: knygos iš Ukrainos ir apie ją“, kviečiančią susipažinti su Ukraina per jos rašytojus ir knygas,
  • renginių salėje eksponuojamą nedidelę parodą „Слава Україні“ iš asmeninės Krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko kolekcijos, skirtą pagerbti ukrainiečių kovą už laisvę bei teritorinį vientisumą.

LMA Vrublevskių bibliotekos Komunikacijos skyrius