Testuojamos duomenų bazės

Duomenų bazėmis galima naudotis prisijungus prie Bibliotekos virtualaus nuotolinio tinklo (VPN) arba Bibliotekoje esančiose darbo vietose.

Žvaigždute (*) pažymėtais elektroniniais ištekliais galima naudotis ir neprisijungus prie Bibliotekos tinklo. Norintiems juos skaityti suteikiami slaptažodžiai. Dėl slaptažodžių prašome kreiptis į Donatą Ustinavičių, tel. 8 672 02794, el. paštas: donatas.ustinavicius@mab.lt.

Šių elektroninių išteklių duomenys tik nedideliais kiekiais gali būti perrašomi į savo kompiuterį. Tokių duomenų perdavimas tretiesiems asmenims, talpinimas į internetą ar naudojimas komerciniais tikslais griežtai draudžiamas.

Bazės pavadinimas Prieigos galimybės Tipas Aprašymas Prieigos terminas
JoVE LMAVB arba naudojantis
VPN paslauga *Asmeninę paskyrą susikūrę skaitytojai gali jungtis su slaptažodžiu (asmeninę paskyrą reikia susikurti būnant LMAVB tinkle)
Vaizdo įrašai Journal of Visualized Experiments – daugiau nei 19 000 vaizdo įrašų talpinanti platforma, kurią sudaro biomedicinos, fizinių ir gyvybės mokslų recenzuojami vaizdo įrašai mokslininkams ir tyrėjams „Reasearch“ dalyje bei bakalauro ir magistrantūros studentams mokyti skirti „Education“ vaizdo įrašai.

Daugiau informacijos (video)
Teminis vaizdo įrašų sąrašas

Iki 2023 m. birželio 7 d.