Testuojamos duomenų bazės

Duomenų bazėmis galima naudotis prisijungus prie Bibliotekos virtualaus nuotolinio tinklo (VPN) arba Bibliotekoje esančiose darbo vietose.

Žvaigždute (*) pažymėtais elektroniniais ištekliais galima naudotis ir neprisijungus prie Bibliotekos tinklo. Norintiems juos skaityti suteikiami slaptažodžiai. Dėl slaptažodžių prašome kreiptis į Donatą Ustinavičių, tel. +370 672 02794, el. paštas: donatas.ustinavicius@mab.lt.

Šių elektroninių išteklių duomenys tik nedideliais kiekiais gali būti perrašomi į savo kompiuterį. Tokių duomenų perdavimas tretiesiems asmenims, talpinimas į internetą ar naudojimas komerciniais tikslais griežtai draudžiamas.

Bazės pavadinimas Prieigos galimybės Tipas Aprašymas Prieigos terminas
Research Grants Index LMAVB arba naudojantis
VPN paslauga
Visas tekstas Duomenų bazėje tyrėjai gali rasti finansavimo šaltinius savo mokslo projektams. Čia pateikiama išsami informacija apie daugiau nei 550 000 stipendijų, kurias gali gauti bet kurios šalies mokslininkai ir tyrėjai. Stipendijas skiria daugiau nei 20 000 organizacijų, o jų bendra vertė per metus viršija 150 milijardų JAV dolerių.

Daugiau informacijos (anglų k.)

Iki 2024 m. balandžio 17 d.
EduTuition Free Index LMAVB arba naudojantis
VPN paslauga
Visas tekstas Duomenų bazėje pateikiama informacija apie daugiau nei 290 000 aukštojo mokslo programų anglakalbių šalių (JAV, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje) ir Europos universitetuose.

Daugiau informacijos (anglų k.)

Iki 2024 m. balandžio 17 d.