Testuojamos duomenų bazės

Duomenų bazėmis galima naudotis prisijungus prie Bibliotekos virtualaus nuotolinio tinklo (VPN) arba Bibliotekoje esančiose darbo vietose.

Žvaigždute (*) pažymėtais elektroniniais ištekliais galima naudotis ir neprisijungus prie Bibliotekos tinklo. Norintiems juos skaityti suteikiami slaptažodžiai. Dėl slaptažodžių prašome kreiptis į Donatą Ustinavičių, tel. 8 672 02794, el. paštas: donatas.ustinavicius@mab.lt.

Šių elektroninių išteklių duomenys tik nedideliais kiekiais gali būti perrašomi į savo kompiuterį. Tokių duomenų perdavimas tretiesiems asmenims, talpinimas į internetą ar naudojimas komerciniais tikslais griežtai draudžiamas.

Bazės pavadinimas Prieigos galimybės Tipas Aprašymas Prieigos terminas
eBook University Press Collection (taip pat galima jungtis per EBSCO Publishing*) LMAVB arba naudojantis
VPN paslauga
Visas tekstas Kolekcijoje dešimtys tūkstančių įvairių mokslo sričių elektroninių knygų, kurias išleido Kembridžo, Harvardo, Prinstono, Jeilio, Oksfordo ir dar daugiau kaip 90 universitetų leidyklų iš viso pasaulio.
Daugiau informacijos (anglų k.)
Iki 2021 m. birželio 30 d.
eBook Business Collection (taip pat galima jungtis per EBSCO Publishing*) LMAVB arba naudojantis
VPN paslauga
Visas tekstas Kolekcijoje dešimtys tūkstančių elektroninių knygų ekonomikos, verslo vadybos, rinkodaros, reklamos, ryšių su visuomene ir kitomis temomis.
Daugiau informacijos (anglų k.)
Iki 2021 m. birželio 30 d.
eBook EngineeringCore Collection (taip pat galima jungtis per EBSCO Publishing*) LMAVB arba naudojantis
VPN paslauga
Visas tekstas Daugiau kaip 6000 elektroninių knygų inžinerijos ir technologijos mokslų temomis, kurias išleido tokie leidėjai kaip Artech House Publishers, ASM International, Elsevier, Fairmont PressJohn Wiley & Sons, Smithers Rapra Technology, Trans Tech Publications, World Scientific ir kiti.
Daugiau informacijos (anglų k.)
Iki 2021 m. birželio 30 d.