Prieiga prie Naxos Music Library duomenų bazės

2018 metais LMA Vrublevskių biblioteka prenumeruoja Naxos Music Library duomenų bazę, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, roko ir kitų muzikos stilių kūriniai, taip pat kompozitorių bei atlikėjų biografijų, terminų žodynai, operų libretai, kompozitorių darbų analizės ir kita informacija.

Duomenų bazėmis galima naudotis bet kurioje darbo vietoje prisijungus prie bibliotekos virtualaus nuotolinio tinklo (VPN) arba bibliotekoje esančiose darbo vietose.
Žvaigždute (*) pažymėtomis duomenų bazėmis galima naudotis ir neprisijungus prie bibliotekos tinklo. Dėl slaptažodžių prašome kreiptis į Donatą Ustinavičių, tel. (85) 262 79 35, el. paštas: ustinavicius@mab.lt.

 

Bazės pavadinimas

Turinys

Aprašymas

 

Naxos Music Library *

Visas tekstas, garso įrašai.

 

 

Duomenų bazėje pateikiami klasikinės, džiazo, roko ir kitų muzikos stilių kūriniai, taip pat kompozitorių bei atlikėjų biografijų, terminų žodynai, operų libretai, kompozitorių darbų analizės ir kita informacija.

Duomenų bazėje užsiregistravę vartotojai gali susikurti asmeninius grojaraščius, aplankus ir pasiekti juos bet kuriame kompiuteryje ar NML mobiliojoje programėlėje (angl. NML Mobile App).

Svarbu!
Vienu metu prie duomenų bazės gali jungtis tik 6 vartotojai. 7-am vartotojui nepavyks prisijungti tol, kol neatsijungs nors vienas iš 6 prisijungusių anksčiau.

Video pristatymas (anglų k.)
Daugiau informacijos (anglų k.)

Iki 2018 m.
gruodžio 31 d.