Nauja paroda „Tai yra Kanada...“

2018 m. sausio 3–20 d. LMA Vrublevskių bibliotekoje eksponuojama paroda „Canada, synonym of... / Le Canada, synonyme de...“ („Tai yra Kanada...“). Kanados ambasados biuras Lietuvoje dar kartą su džiaugsmu Lietuvos žmonėms pristato parodą, kuri supažindina su spalvinga, nepakartojama Kanados panorama, jos žmonėmis, kultūra – Kanados tapatumą atskleidžiančiais šalies elementais.

Kanados užsienio reikalų ministerijos iniciatyva organizuota paroda, kurioje pristatomos skirtingų autorių fotografijos, siekia supažindinti su Kanados daugiakultūrėmis ir atviromis bendruomenėmis, menais bei kultūra, demokratijos tradicijomis, teisėmis ir laisvėmis, tarptautiniais įsipareigojimais, Kanados darnaus vystymosi praktika, pasaulinio lygio švietimu ir ne tik.

Praėjusiais metais Kanados 150-mečio proga jau eksponuota LR Užsienio reikalų ministerijoje bei Vytauto Didžiojo Universitete Kaune, paroda tik patvirtina tą įvaizdį apie atvirą Kanadą, kviečiančią čia investuoti, dirbti, kurti, gyventi...

Nuo 2015 metų paroda pristatyta pačiuose įvairiausiuose pasaulio regionuose, žemynuose, kaip pavyzdžiui, Abidžane (Dramblio Kaulo Krante), Berne (Šveicarija), San Chosė (Kosta Rika), Ženevoje (Šveicarija), Singapūre, Madride (Ispanija), Trinidade ir Tobago.

 

Informaciją pateikė Kanados ambasados biuras Lietuvoje