Vėl kviečiame į knygų dovanų mugę

Kartu su draugiškomis institucijomis dalinsimės knygomis ir gerumu.
Balandžio 28 d.
nuo 11 iki 15 val. LMA Vrublevskių bibliotekoje, Žygimantų g. 1, vyko Knygų dovanų mugė ir susitikimai su Bibliotekos bičiuliais. Kartu su draugiškomis institucijomis ir lankytojais dalinomės knygomis ir gerumu. Šiais metais knygas dovanoja Bažnytinio paveldo muziejus, Lietuvos nacionalinis muziejus, Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, Lietuvių kalbos institutas, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, Lietuvos istorijos institutas, Lietuvos mokslų akademija, Gamtos tyrimų centras, Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, LMA Vrublevskių biblioteka. Knygų dovanų mugės lankytojų aukos už patikusias knygas skirtos Seinų „Žiburio“ gimnazijai, jų bibliotekai praturtinti.
Nuotraukos Vikos Petrikaitės >>>

Knygų dovanų mugės fone kartu su skaitytojais aptarsime Bibliotekos ateitį...
11 val. neoficialus pasišnekučiavimas su Bibliotekos direktoriumi dr. Sigitu Narbutu.
Nuotraukos Vikos Petrikaitės >>>

... ir kartu su lietuviais už valstybės sienų kursime Lietuvą.
Nuo 12 iki 14 val. Seinų Žiburio gimnazijos moksleivių poetinė kompozicija „Išeivijos poetų kūryba“. Savo kūrybą skaitė poetas, publicistas, fotografas, Punsko „Aušros“ leidyklos direktorius Sigitas Birgelis. Videofilmo „Pamirštas kraštas. Tikėjimas. Leidyba“ peržiūra (autoriai I. Berulienė, J. Lingys). Seinai prieš pirmąjį pasaulinį karą buvo svarbus ir labai reikšmingas lietuvių kultūros centras, švietęs Lietuvai ne mažiau nei Vilnius, Kaunas ar Marijampolė. Apie lietuviškas šaknis menantį, bet  pamirštą kraštą pasakoja čia vis dar gyvenantys lietuviai.
Nuotraukos Vikos Petrikaitės >>>

2016 m. balandžio 29 d. kaip vienas iš Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginių LMA Vrublevskių bibliotekoje įvykusi Knygų dovanų mugė tapo gerumo akcija. Jos metu aštuonios institucijos: Lietuvos nacionalinis muziejus, Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, Lietuvių kalbos institutas, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, Lietuvos istorijos institutas, Lietuvos mokslų akademija, Gamtos tyrimų centras ir LMA Vrublevskių biblioteka, padovanojo savo leistų knygų (apie 150 vnt.), kurias galėjo įsigyti kiekvienas, užsukęs į mugę. Akcijos metu už knygas buvo surinkti 266 eurai. Labdara perduota Vilniaus Šilo specialiosios globos vaikų namams. Suaukotos lėšos skirtos bibliotekai papildyti ir turiningam vaikų laisvalaikiui.

Visus Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginius LMA Vrublevskių bibliotekoje rasite programoje
Informaciją rengė LMA Vrublevskių bibliotekos Komunikacijos skyrius, tel. 8 687 88685.