Laikina prieiga prie NAXOS duomenų bazių

Duomenų bazėmis galima naudotis ir neprisijungus prie bibliotekos tinklo. Dėl slaptažodžių prašome kreiptis į Donatą Ustinavičių, tel. (85) 262 79 35, el. paštas: ustinavicius@mab.lt. Vienu metu duomenų bazėmis gali naudotis ne daugiau kaip 10 vartotojų, todėl baigus darbą prašome atsijungti.

Bazės pavadinimas

Tipas

Aprašymas

Prieigos terminas

NAXOS MUSIC LIBRARY JAZZ

Visas tekstas

Kiekvieną mėnesį pildoma muzikinė džiazo duomenų bazė, kurioje paskelbta daugiau kaip 100 000 kūrinių įrašų.

Video pristatymas (anglų kalba)

Iki 2016 m. gegužės 31 d.

NAXOS SPOKEN WORD LIBRARY

Visas tekstas

Garsinių knygų duomenų bazė, kurioje pateikiama daugiau negu 6000 kūrinių iš virš 8400 kompaktinių diskų. Profesionalių aktorių įgarsinti ir muzikiniais įrašais papildyti įvairių žanrų literatūros kūriniai anglų, vokiečių ir prancūzų kalbomis. Visas duomenų bazės turinys suskirstytas į 54 kategorijas, dauguma įrašų turi ir vartotojui prieinamą tekstinę kūrinio versiją, kurią galima atsispausdinti. 

Pristatymas (anglų kalba)

Žurnalų sąrašas

Iki 2016 m. gegužės 31 d.

Naxos Video Library

Visas tekstas

Vaizdo įrašų duomenų bazė, kurioje paskelbta daugiau kaip 1300 koncertų, operos ir baleto kūrinių, meno dokumentikos įrašų nuo senosios klasikos iki šių dienų populiariausių kūrinių. Patogi įrašų paieška pagal įvairius kriterijus, kai kur pateikiami kūrinių tekstai ir subtitrai 5 kalbomis, reguliuojama vaizdo kokybė ir dydis.

 

Video pristatymas (anglų kalba)

Iki 2016 m. gegužės 31 d.

Naxos Music Library World

Visas tekstas

Etninės muzikos įrašų duomenų bazė, kurioje pateikiami įrašai iš daugiau negu 160 šalių ir 1500 kultūrinių grupių. Be standartinės paieškos pagal įvairius kriterijus, duomenų bazėje taip pat integruotas paieškos žemėlapis.

Iki 2016 m. gegužės 31 d.

Naxos Works Database

Visas tekstas

Kasdien pildomas elektroninis klasikinės muzikos kūrinių katalogas. Kataloge pateikiama detali informacija apie daugiau negu 26 000 kūrinių, 3000 autorių biografijų ir kitų duomenų. Galima paieška pagal įvairius kriterijus.

Iki 2016 m. gegužės 31 d.